niedziela, 17 stycznia 2016

ZIMA W ŁODZI!

Ja lubię ciepło i słońce, lubię siedzieć w ogródku przy Piotrkowskiej i jeść pyszne lody! Lubię lato i wakacje! Zimą mamie prawie nic się nie chce i często muszę się bardzo starać, żeby ją gdzieś wyciągnąć. Ale czasami zima potrafi być super fajna! Na przykład dzisiaj byliśmy na spacerze z moim kumplem Vaderem. Było super extra fajowo! 

Taką zimę to ja lubię :)

niedziela, 10 stycznia 2016

WOŚP 2016

Już 24 lata gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Ja z nią gram dopiero cztery, ale będę grał do końca świata i o jeden dzień dłużej! Tak powinien wyglądać każdy dzień: ludzie na ulicach się uśmiechają, każdy wrzuca do puszki parę złotych, dzieci zbierają złote grosze i dorzucają się do złotego serca, jest wesoło, radośnie i głośno, w telewizji jest trochę mniej polityki, w tramwaju jakiś pan mnie zaczepił i podziękował, że mu dodałem otuchy, a przecież nic takiego nie zrobiłem, pogadaliśmy z nim tylko z mamą chwilę. Jest pięknie. A do tego wszystkiego pomagamy. W tym roku pomagamy małym dzieciom i osobom starszym, czyli osobom, które najbardziej potrzebują wsparcia, które same sobie nie poradzą. Na szczęście jest Jurek Owsiak i masa pozytywnych, dobrych ludzi. To daje nadzieję na lepsze. SIEMA!  

W Łodzi finał odbył się w Manufakturze, wybrałem się tam na pokaz tańca szkoły Project Salsa. Przez chwilę byłem w słonecznej Hiszpanii. Postanowiłem też, że będę więcej tańczyć. 


W kółku jest moja ciocia Iwona, siostra mamy, która tańczyła tylko przez chwilę, ale za to jak! Pobawiłem się trochę z grzecznymi psami :) No i poznałem prawdziwych facetów. Motocyklistów z grupy Berserkers. Jak będę duży też sobie kupię motor! 


Mogłem usiąść nawet na jednej takiej maszynie! Było niesamowicie!


Było też serce z Lego <3


I oczywiście wielkie, złote serce ze złotych groszy. Oczywiście troszkę się dołożyłem! 


Teraz siedzę przed telewizorem i oglądam relację, mam nadzieje, ze zbierzemy dużo pieniędzy i pomożemy wielu osobom! SIEMA! 

niedziela, 3 stycznia 2016

NOWY, WSPANIAŁY, ROK!

To będzie wspaniały rok. Pełen przygód i niespodzianek. Poznam wiele ciekawych osób, które zmienią moje życie. Miasto będzie rosło i się rozwijało. Ludzie zaczną sprzątać po swoich psach, auta będę jeździć wolniej, Wszyscy będą uśmiechnięci i zadowoleni. Nikt nie będzie narzekał. Będziemy wspólnie cieszyć się życiem i Łodzią. Będzie kolorowo i wesoło. To będzie wyjątkowy rok. Tego życzę Wam i sobie! DOBREGO ROKU 2016!